Co jsme zač?

Zajímají vás naše záměry? Chcete vědět, s kým spolupracujeme a co chystáme? Projděte si tuto stránku a pokud ani tak nebudete mít jasno, tak nám napište ze stránky Kontakt v horním menu.

Jmenuji se Pavel Jiránek. Jsem člověk s určitými zkušenostmi a schopností si najít odpovědi na vzniklé otázky. Pokud někoho něco učím, jsem trpělivý učitel. Pokud pro někoho něco vytvářím, jsem zodpovědný řemeslník. A pokud s někým na něčem pracuji, jsem spolehlivý obchodní partner. Hledáte-li marketingové pohádky o mé osobě nebo mém týmu, tak je tu zkrátka nenajdete.

Buduji tým nadšených lidí, se kterými se zabýváme on-line marketingem a nástroji pro realitní makléře.

Chcete-li vědět, jak jsou s námi spokojeni naši klienti, podívejte se na stránku reference. Nejlépe ovšem bude, když si uděláte obrázek sami ;).

S kým spolupracujeme?

V současnosti několik let úzce spolupracujeme s několika kancelářemi realitní společnosti RE/MAX. Všechny nápady, informace a služby mohou makléři těchto kanceláří vyzkoušet s úspěchem jako první. Velice si vážíme jejich zpětné vazby. Spolupráce s těmito profesionály je pro nás víc než přínosná!

Co plánujeme?

Naším záměrem je poskytnout vám na tomto webu odpovědi na otázky ohledně on-line marketingu. Chtěli bychom abyste měli představu, co on-line marketing v dnešní době znamená. Co se v jeho jednotlivých oblastech používá. Jaké jsou standardní služby a nástroje. Jak s online marketingem začít a jak neskočit na lep pohádkám o tom, jak si je možné něco ulehčit pouze jednou věcí, nástrojem nebo kurzem…

Protože však víme, že pouhá informace, v dobré víře vyložená tisíci způsoby, sama o sobě nestačí, připravuji pro vás také související služby. To co se tu dozvíte, nebo už jste se naučili jinde a neděláte, se pokusíme vyřešit za vás.

Třetí problémovou oblastí bývá samotná tvorba obsahu pro osobní či firemní marketing. V tomto ohledu také připravujeme způsob, jak vám pomoci.

Vím, že jsem vám téměř ani nenaznačil o co půjde, ale už teď dokončuji další 3 službičky, které spadají do zmíněných oblastí a se kterými vás seznámíme po Novém roce.