Co se o nás říká?

Zeptali jsme se našich klientů, jak jsou spokojeni nebo nespokojeni s našimi službami. To, co bychom mohli zlepšit, tak zlepšíme a to co je  v pořádku, to si přečtěte sami ;).

Zkuste se vcítit do kůže klienta, který si v klasickém realitním inzerátu musí číst, kde je jaká místnost, kolik má metrů a kam se z ní dá jít. Po výčtu druhé ložnice se ztrácí a opouští inzerát. Věřte, že i realitní profesionály při vyhledávání pro klienty dokáže totéž naštvat. Známe potřeby našeho klienta a místo letmého pohledu na půdorys trávíme čas telefonickým dotazováním, jak že to ve skutečnosti vypadá. Nedovedu si představit, že bych já, či 40 makléřů mých týmů inzerovalo nemovitost bez kvalitního 2D, či 3D půdorysu.

Jan Štohanzl
Jan Štohanzl Majitel kanceláří skupiny RE/MAX G8 Reality

Naprostá fantazie! Blíží se ideál mé makléřské práce, kdy budu veškerý marketing zadávat na pár kliknutí z tepla kanceláře :). Díky.

Tomáš Jirkovský
Tomáš Jirkovský RE/MAX G8 Reality 2

Ráda používám služby zhotovení půdorysů pro inzerci mých nabízených nemovitostí. Půdorysy jsou precizně udělané i z mých, rukou načrtnutých, podkladů jen s orientačními kótami. Výhodou je i krátká doba zhotovení a relativně nízká cena, když si uvědomíte jejich důležitost. Fotky sice řeknou hodně, ale dispozici z nich nezjistíte. Půdorys je tedy pro mě důležitou součástí inzerátu a systém zadávání a zhotovení je pro mě nanejvýš příjemné.

Pavla Chládková
Pavla Chládková RE/MAX Good Luck