Ochrana osobních údajů

Jsme zodpovědní nejen v tom, co vás chceme naučit, ale i při zpracování a ochraně osobních údajů. Osobní údaje, které získáváme během návštěv našich webových stránek, zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů.

Jak zpracováváme údaje a zabezpečujeme je?

Pro zpracování a zabezpečení osobních údajů využíváme služeb ověřeného poskytovatele s příslušnými certifikacemi a zápisem u Úřadu na ochranu osobních údajů České republiky. V případě zájmu vám poskytneme bližší informace.

Pokud si budete přát, odpovíme vám rovněž, zda o vás evidujeme nějaké informace a jaké to jsou. Jestliže z této komunikace vyplyne, že informace nejsou aktuální, samozřejmě je na vyžádání ihned opravíme.

Pokud byste tedy měli nějaké otázky, které se týkají zpracování Vašich osobních údajů, napište nám na info@makleronline.cz

Kdy a jaké informace evidujeme?

Při návštěvě našich webových stránek zaznamenáváme pomocí standardního google analytického nástroje Vaši IP adresu (kterou vám přidělil váš poskytovatel internetu), zda jste přišli z nějakého webu, či přes odkaz z e-mailu, datum, délku návštěvy a vaši přibližnou lokalizaci.

Pokud jde přímo o osobní údaje, tak ty zaznamenáváme pouze v případě, že se u nás zaregistrujete, objednáte si nějakou službu, či produkt, odpovíte na anketu, vložíte komentář k článku, přihlásíte se elektronicky k odběru našich novinek nebo osobně dáte souhlas se zasláním novinek na váš e-mail.

Jak používáme osobní údaje? Umožňujeme jejich postoupení?

Sesbírané informace můžeme využít pro technickou stránku našeho webu, vyhodnocení webové analýzy, či pro přiměřené marketingové účely. Všechny Vaše osobní údaje zůstávají pouze v našem zpracování a nebudeme je poskytovat žádné třetí straně.

Umožníme vám odhlásit se?

Pokud byste si již nepřáli účast na našich akcích, nebo i jen být informováni o našich aktivitách a novinkách, je samozřejmě možné se odhlásit z e-mailové komunikace. To umožňujeme v každém e-mailu odhlašovacím linkem. Pokud byste chtěli zrušit přímo registraci, tak nás můžete e-mailem informovat o Vašem rozhodnutí a my Vaše údaje u nás zablokujeme, či zrušíme účet.